Ušetřete

desítky tisíc korun ročně!

Nevycházíte s penězi? Přemýšlíte o spotřebitelských úvěrech a sháníte výhodné půjčky? A víte, že zbytečně? Peníze, které by vám vytrhly trn z paty, můžete získat velmi jednoduše. Stačí začít pít vodu z kohoutku místo té kupované v PET lahvích. Ročně můžete ušetřit tisíce!

Pokud pijete výhradně kupovanou vodu, stojí vás to každý rok zhruba 7000 korun.

Jestliže preferujete limonády, mohou vás nápoje každý rok vyjít na 25 000 korun. Čtyřčlennou rodinu tedy 100 000 korun!!!

Za kohoutkovici byste dali jen necelou stovku. A zhruba 5000 korun v případě že přidáte do kohoutkovice šťávu.

Určitě by ušetřené tisíce či desetitisíce nepomohly řešit vaši finanční situaci? Nebo byste raději nejeli na exotickou dovolenou?

Přemýšleli jste, koho svým nákupem pití v PET lahvích dobrovolně financujete? Výrobce lahví, výrobce nápojů, prodejce – ti všichni mají bohatě placené manažery, drahá reklamní oddělení, nákladné televizní spoty a spoustu dalších výdajů. Které jim platíte vy.

Voda tyto dodavatele nestojí skoro nic. Podle zákona lze totiž balenou vodu získávat z jakéhokoliv vodárenského zdroje, který splňuje požadavky na pitnou vodu. Tedy i z kohoutku. A věřte, že je hodně firem, které vodu z kohoutku do PET lahví stáčejí.Cena

Ušetřete desítky tisíc korun ročně!

Pokud kupujete balenou pitnou vodu, minerálku nebo limonádu zaplatíte za rok za nealkoholické nápoje deset až třicet tisíc korun. Záleží na tom, jak drahé výrobky kupujete a jak dodržujete pitný režim. Za stejné množství vody z kohoutku utratíte maximálně sto korun.

Více informací, jak ušetřit

Kvalita

Pijme skutečně kvalitní vodu!

Voda z kohoutku patří k nejpřísněji kontrolovaným potravinám. Nároky na její kvalitu jsou mnohem vyšší než na kvalitu vody prodávané v PET lahvích. Navíc na jakosti balené vody se velmi často podepisuje špatné skladování lahví v prodejně. Kontroly, jimž podléhá Frýdlanstká kohoutkovice, potvrzují, že naše voda je stoprocentně v pořádku nejen u zdroje, ale také ve chvíli, kdy opouští kohoutek v domácnostech.

Více informací o kvalitě vody

Čerstvost

Voda z kohoutku je vždy čerstvá!

Její cesta z přírody do našich kuchyní je co nejkratší. Když máme žízeň, natočíme si jí přesně tolik, kolik spotřebujeme. Dodavatel kohoutkové vody má navíc povinnost udržovat ji po celou dobu při teplotě do 11°C, aby se v ní nemnožili bakterie. Mají v prodejně, kde kupujete balenou vodu, také takovou zimu? A jaká asi byla v kamionu, který sem vodu dovezl?

Více informací o čerstvosti naší vody

Původ

Pijme vodu z našeho regionu!

Frýdlanstká kohoutkovice pochází z našeho blízkého okolí. Nepotřebujeme vozit vodu stejné nebo horší kvality z jiných regionů či zemí. Proč také platit za vodu cizím dodavatelům, když náš patří mezi nejlevnější? PET lahve s vodou k nám vozí v kamionech, které jen brzdí provoz a znečišťují okolí.

Více informací o původu naší vody

Ekologie

Šetřme životní prostředí!


Nezatěžujeme přírodu každý rok miliardou prázdných plastových lahví. Nepotřebujeme, aby naši vodu vozil stovky kilometrů kamion, který vypouští emise do vzduchu. Také my sami jen otočíme kohoutkem, kdežto konzumenti balených vod vozí z prodejny těžké nákupy většinou autem. A zase za sebou nechávají emise.

Více informací o ochraně přírody